BMW 1 Series проти Audi A3

BMW 1 Series проти Audi A3: інь&янь

Бензин та дизель

У порівнянні з попереднім поколінням новий «Спортбек» виглядає різкішнішим та більш самовпевненим, від чого він, безперечно, став лише краше. Варто один раз побачити його наживо, і вам надовго запам'ятається зухвалий погляд вузьких фар та відчуття стабільного порядку в кожній деталі.

До речі, порядок - це єпархія інь. В салоні А3 він переважає. Кожна кнопочка, важілець або дефлектор обіймають те місце, де ви інтуїтивно хотіли б їх побачити, а дизайнерський мінімалізм анітрохи не збавляє відчуття якості.
В салоні 118i, на перший погляд, теж все по фен-шуй. До розташування пухкого керма, навігаційних клавіш автомату не причепитися. Біля екрану мультимедіа, намертво приклеєного до верхівки панелі, діагональ менше (6,5 дюйми), натомість виглядає виграшніше.

Проте БМВ помітно поступається суперникові в якості обробки, а крісло водія не настільки зручне, до того ж з меншими (суб'єктивно) діапазонами вертикального регулювання. Коли воно в нижньому положенні, хочеться опуститися ще, а спина вимагає жорсткішої спинки.

Комфорт та спортивність

Якщо вибору немає, долати нерівності приємніше на «Ауді». Його підвіски більш довгоходові, плавність ходу краща, ніж у більш жорсткішого БМВ. Звичайно, великі ями відчуваються, але невеличкі стики та вибоїни «Спортбек» фільтруються впевнено, при цьому не страждає розкачкою на дорожніх хвилях, відмінно рулиться та минає повороти майже без кренів.

Важко збагнути, як вдалося домогтися подібної комбінації двох суперечливих якостей, але інь&янь керованість та плавність ходу перебувають в «Ауді» в еталонній гармонії. «Одиниця» теж непогана, однак, незважаючи на удавану жорсткість підвіски, демонструє схильність до подовжнього розгойдування та є дуже вибагливою щодо якості дорожнього полотна. При цьому спорту в ній анітрохи не більше, ніж в «Ауді». Та й комфорту від поїздки також.

Моторні шуми - ось де БМВ відіграється повною мірою. Принаймні у порівнянні з торохтливим дизельним «Ауді». Погоджуся, гучна робота двигуна та вібрації притаманні для деяких автівок на важкому паливі, але за кермом преміум-марки хочеться бути трохи далі від цього.

Натомість дизель сподобався відмінною тягою та розгінною характеристикою. Незважаючи на заявлений програш у потужності та більш скромне на папері прискорення, «Ауді» з 6-ступеневою механікою насправді емоційно яскравіше оснащеного автоматом БМВ. При цьому і його коробку можна докорити у млявості.

Плюси та мінуси

Незважаючи на всі зауваження, обидва суперники проявили себе гідно, уникнувши негативних оцінок. Зрештою, для преміальних брендів це швидше норма, ніж виняток. Справжня ж відмінність полягає у нюансах, проте ми обрали «Ауді»: відмінно налаштована підвіска та якісний інтер'єр підкуповують куди більше, ніж акустичний комфорт бензинового «баварцю».

Зрештою, відмінність у вартості тестових машин знову на користь «Ауді». Та виходить, що в наборі всіх можливих суперечностей вчення інь-янь, таких як жорстко-комфортно, тихо-голосно та дорого-дешево, «Ауді» почувається краще, підчас дивне співвідношення суперечливих, здавалося б, якостей. Якщо вірити стародавнім китайцям, саме у подібному поєднанні народжується життєдайна енергія.

 
We're here to Help You
x
Text Chat
Start Live Chat

Call us now

+1 416.900.3303 

Request a Call Back

Leave a Suggestion