Два Х-Фактори: Acura MDX та Lexus RX

Вибирати автівку поміж представників преміум-класу – вельми цікаве та захопливе заняття, доступне не всім охочим.

Проведемо тест-драйв між Acura MDX та Lexus RX 450H.

Крім спільного діапазону цін та преміальної спрямованості, ці автівки трохи відрізняються за розмірами - Acura на 11 см ширше та на 16 см довше, однак візуально машини майже ідентичні. Хочеться спробувати поводитися як потенційний споживач та не надто чіплятися до технічних характеристик, а довіряти лише власній інтуїції.

Отже, порівняємо два кросовери з ціною від мільйона гривень кожен.

Почнемо з Acura, що має потужний та переконливий зовнішній вигляд завдяки формі бамперів та колісних арок, а також завдяки загальним габаритам по ширині та довжині. Передній бампер має мінімальний звис, отримуючи перевагу для подорожей за межами шосе. Розмір шин та діаметр гальмівних дисків переконливо свідчять про спортивний характер автівки, що нятякають на можливість швидко входити у повороти та ефективно гальмувати при необхідності. Взагалі MDX справляє враження міцного, швидкого та солідного кросовера.

Lexus RX - автівка, що вже достатньо часу перебуває на ринку та завоювала безліч прихильників в Україні. Зовнішність останньої моделі Lexus RX дещо відрізняється від попередніх модифікацій: новий передній та задній бампер, решітка радіатору, світлодіодне підсвічування фар, противотуманки, колісні диски. Є й більш агресивна версія - F Sport. Взагалі Lexus виглядає більш гармонійно та граційно, й менш переконливо, ніж MDX.

Мабуть, тому ми так часто бачимо за кермом RX дівчат, для яких естетика стоїть на першому місці. Однак можливо, що жінки просто можуть зупинити свій вибір на поєднанні білого кольору кузову з кремовим кольором шкіри у салоні в моделі RX, та вже складно буде змінити думку потенційного споживача.

Обидві автівки пропонують максимальну турботу та ергономіку обладнання місця для водія. Знову нагадує про більш спортивну спрямованість Acura, наявність підкермових пелюсток перемикання передач.

Додаткові два місця в третьому ряду Acura швидше "фішка", ніж практична необхідність, а ось повноцінна запаска в Lexus має практичне значення на наших українських шляхах.

Потужність 3-літрового двигуна MDX вражає - 290 к.с.. У RX все складніше: під капотом розмістилися 2,7-літровий 249 к.с. бензиновий двигун та електромотор, що допомагає при старті та при прискореннях.

За відчуттями динаміка в Acura цікавіша, проте за паспортом різниця складає всього лише 0,3 с при розгоні до 100 км/год.

Не зважаючи на програш у розгоні, за показниками витрати пального Lexus впевнено виходить уперед, що у місті складає десь 8 л на 100 км проти 13-14 л у суперника. По шосе різниця не така істотна, однак все ж 9 л в RX краще ніж 11-12 в MDX.

Висновок:

Обидві автівки дуже сильні конкуренти в своєму ціновому діапазоні, бо мають дуже широкий перелік опцій та дають змогу власнику відчути себе "господарем життя" в повному обсязі.

Lexus RX виглядає більш гармонійно та естетично, а от Acura MDX більш функціональна та спортивна. Складається враження, що Lexus більше відповідає жінці, а Acura - чоловікові.

Що обрати - Acura MDX чи Lexus RX 450H – ви зможете зупинити свій вибір, завітавши на сайт автомобільних аукціонів, таких як auctionexport.com. Скориставшись пошуком, ви знайдете автівку, яка буде відповідати саме вашому смаку.

Продаж Lexus RX 450H

Продаж Acura MDX

 
We're here to Help You
x
Text Chat
Start Live Chat

Call us now

+1 416.900.3303 

Request a Call Back

Leave a Suggestion