Mazda CX-5 чи Nissan X-Trail

Автомобільне виробництво вже давно збагнуло, що майбутнє саме за малогабаритними кросоверами. Адже саме автівки  цього класу сполучають в собі керованість та комфорт, тим самим мало чим поступаючись звичайним седанам, просторий салон, досить великий для перевезення найрізноманітніших вантажів, чималий багажник та підвищена прохідність. Все гаразд у більшості кросоверів й з витратою пального.

За допомогою виваженої аеродинаміки та відносно маленької маси їх апетит знаходиться досить на непоганому рівні. Мінус, мабуть, лише один - обрати відповідний машинку з декількох десятків запропонованих опцій дуже складно.

Технічні показники Mazda CX-5 й Nissan X-Trail

При визначенні лінійки силових агрегатів для автомобілів, що продаються  на нашому ринку, обидва японські підприємства виявилися на диво одностайні. Немовби змовившись, вони пропонують для своїх кросоверів два бензинових та один дизельний двигунець. У випадку з Nissan X-Trail бензинові двигуни мають обсяг 2 літри (144 кінські сили) та 2,5 літри (171 конячок), а дизельний «нісанівський» агрегат при об'ємі 1,6 літри видає 130 «коників». З коробками перемикання передач, запропонованих для X-Trail, ситуація наступна: для дизельних кросоверів пропонується лише «механіка», 177-сильна версія оснащується лише варіатором, а для автомобілів з фундаментальним дволітровим мотором пропонуються обидва види коробок передач.

В компанії Mazda обрали інші комбінації. Варіатор на кросовер Mazda CX-5 не встановлюється в принципі. Натомість японці використовують звичну автоматичну коробку перемикання передач. Працює вона в парі з будь-яким з трьох запропонованих для CX-5 двигунів: дволітровим бензиновим з потужністю 150 кінських сил, 192-сильним бензиновим об'ємом 2,5 літри та дизельним силовим агрегатом, який при обсязі 2,2 літри розвиває 175 «коней».

Тест-драйв

Якщо кросовер від Nissan з варіатором розганяється до сотні за 12,1 секунди, то Mazda CX-5 з «автоматом» з легкістю наберає заповітну сотню всього лише за 9,8 секунди. І наздогнати її не вийде. Максимальна швидкість у Mazda CX-5 теж вище - 191 км/год проти 180 км/год у Nissan X-Trail. Тут вже достеменно справа не в шести бракуючих «конячках», а в аеродинаміці.

А ось те, що дволітровий Nissan X-Trail значно ненажерливіший Mazda CX-5 з таким же за об'ємом мотором, цілком можна пояснити різною вагою автівок. Відмінність в двісті кілограмів дає про себе знати. Саме через це порівняно важкий Nissan X-Trail в місті буде вимагати 9,4 л/100 км, а більш малогабаритна та легка Mazda CX-5 сповна нисититья 8,2 літрами пального на кожну сотню кілометрів.

Цінник на обидва японські кросовери може бути й однаковим, але на насправді це абсолютно різні машини. Грайлива та елегантна Mazda CX-5 чудово підійде молодим та активним. А ось Nissan X-Trail з самого початку орієнтований на людей сімейних. Вони з легкістю можуть впокоритися з тим, що в світлофорних перегонах їм не досягти успіху, проте всім серцем полюблять X-Trail за пристойний зовнішній вигляд, широкий салон, комфорт та надійність.

 
We're here to Help You
x
Text Chat
Start Live Chat

Call us now

+1 416.900.3303 

Request a Call Back

Leave a Suggestion