Chevrolet Volt: тест-драйв нового електромобіля

Шевроле Вольт являє собою дуже привабливий автомобіль. У стандартну комплектацію входять навігатор, голосова служба, USB-порт, Bluetooth. За додаткову плату можна встановити шкіряні сидіння, підігрів та камеру заднього виду. Про те, що двигун в Chevrolet Volt готовий виконувати будь-які побажання власника, можна судити лише по включенню в активний режим дисплеїв. Жодного шуму, вібрації тощо. Таке враження, що вмикаєш свій ноутбук, а не автомобіль. Переводимо важіль варіатора в положення Drive (D) й рушаємо в дорогу. Прискорення досить динамічне, навіть якщо врахувати що це гібрид.

До речі, в Chevrolet Volt двигун внутрішнього згоряння не приєднаний до коробки передач безпосередньо. Машина, при своїх скромних розмірах важить 1715 кілограмів, розгін до сотні займає всього лише 9 секунд. Для автомобіля такого класу це дуже гарний показник. Не всі сучасні авто можуть похвалитись таким результатом. Запас ходу, по бортовому комп'ютеру (при повністю зарядженого акумулятора) становить 50 - 80 кілометрів, а з застосуванням рядної четвірки, об'ємом 1,4 літра - 550 кілометрів. До речі, обсяг баку складає 35,2 літри. А цей "малюк" харчується винятково АІ-92. Перевищивши швидкість понад 60 км/год - до роботи підключається двигун внутрішнього згоряння.

Нове покоління передньопривідного хетчбека Chevrolet Volt серйозно змінилося зовні та ще значніше з точки зору технічних характеристик. Габаритна довжина автомобілю складає 4 673 мм, ширина - 1 809 мм, висота - 1 432 мм, а розмір колісної бази - 2 694 мм. Таким чином, за розмірами ця новинка практично повторює нинішню версію «Пріуса», хоча по висоті представлене авто виявилося на 58 мм нижче суперника.

Крім цього, для свого головного гібриду в Chevrolet спільно з корейським промисловим гігантом LG Chem було розроблено нові літій-йонні акумулятори, які також стали легше та ефективніше накопичувачів попереднього покоління. Маса таких батарей, що складаються з 192 елементів, дорівнює 183 кг.

Цікавим є перемикання коробки передач з режиму Drive (D), в Low. Передавальні числа, при цьому не змінюються, а ось поведінка автомобілю - так. Для того щоб рекомбінувати витрачену електродвигуном енергію, під час гальмування двигун, перемикається в режим генератору та завдяки руху автомобілю за інерцією, починає заряджати батарею. Це відбувається як в першому, так і в другому випадку, тільки в режимі Low енергії згенерується більше. Також, якщо відпустити педаль акселератору, сповільнення автомобілю буде проходити значно швидше. Це дозволить використовувати штатні гальма менше.

До стандартного оснащення «Вольта» за замовчуванням входять десять подушок безпеки та камера заднього виду. Крім того, в якості додаткових опцій доступні системи дотримання рядності руху, спостереження за «сліпими» зонами та функція запобігання фронтальних зіткнень з індикатором відстані до автомобіля, що рухається попереду.

Пропозицій хорошого «гібриду» на автомобільному ринку не так вже й багато, а тих, що поєднують в собі хороші динамічні властивості та екологічність, і взагалі, можна перерахувати по пальцях, але поміж них можна відшукати і Chevrolet.

 
We're here to Help You
x
Text Chat
Start Live Chat

Call us now

+1 416.900.3303 

Request a Call Back

Leave a Suggestion