Audi, Lexus, Mercedes-Benz › Переглянемо Mercedes E-класу, Audi A6 та Lexus GS

Audi, Lexus, Mercedes-Benz Переглянемо Mercedes E-класу, Audi A6 та Lexus GS

Мерседесівці стверджують, що їм вдалося удосконалити E 350 (3,5 л, 272к.с., 350 Н*м) зі семиступеневим "автоматом" 7G-Tronic. До того ж, йому вдалося стати золотою серединою в гаммі бензинових двигунів.

Седан Audi A6 Двигун 3.0 TFSI (290к.с., 420 Н*м) представлено з безпосереднім упорскуванням та приводним нагнітачем. З таким "шістка" поб'є будь-якого туза!

Lexus GS 300 – це трилітровий двигон (249 к.с., 310 Н*м) зі шестиступеневою коробкою передач.

Lexus ніжний та доброзичливий. Трансмісія працює практично так само м'яко, як і мерседесівська. Плавність ходу непогана, хоча й небездоганна: так, наприклад, при проїзді стиків підвіска допускає невеликі повторні коливання. Звук мотору можна розібрати лише зі слуховим апаратом. Lexus найтихіший в місті. Втім, на трасі Mercedes-Benz не гірший, проте як Audi дещо гучніший за всіма параметрами.

Просто вдача Audi зовсім інша. Тут найлегше кермо, й воно ж найбільш чутливе та інформативне. До поворотів A6 рветься охоче, напевно, думає, що на півтонни легше Лексуса! Система стабілізації навіть в повній боєготовності  допускає невеликчі ковзання, однак втручається лише тоді, коли це необхідно. Проте керованість все ж таки налаштована виключно на безпеку: назвати її азартною неможна.

А найжорсткішим став як не дивно, Mercedes-Benz! Хоча його жорсткість не така вже і дискомфортна. Так, «дріб'язки» могли б бути менш чутливими, однак значні нерівності Е-клас пролітає безпомітно: відчувається робота "дворежимних" амортизаторів. Енергоємність підвіски Мерседесу просто незрівнянна  та й вбачається мінімальне розгойдування як на прямій, так і на поворотах.

Підведемо підсумки. Седан Audi A6, хоча й немолодий, проте як і раніше у відмінній формі. Його інтер'єр не в’яне навіть на тлі нового Е-класу (хоча вже і не справляє такого яскравого враження). Вибір устаткування - найширший, причому усі останні системи на зразок активного круїз-контролю або помічника при перестроюваннях, на відміну від Мерседесу, доступні й на нашому ринку. З практичністю все гаразд, а новий двигун просто пречичудовий. Але налаштування шасі викликають легкий подив, бо підійшло б для базової версії з мотором 2.4, але не для 3.0.

Lexus GS 300 – цілісна натура. Навіть управління деякими функціями клімат-контролю за допомогою сенсорного екрану не дратує. Й салон з декором в стилі а-ля "бабусин комодик" тут більше, ніж доречний. Lexus приємний та затишний, у нього плавний хід й безпечна керованість, відмінна "музика" та найтихіший мотор. Це головне. А усе інше... Так, у GS 300 є, до чого чіплятися, однак це не викликає протиріч. До речі, це стосується й найнижчої за усіх ціни.

Mercedes-Benz здивував найпросторішим салоном, зручним багажником, плавним "автоматом" та відмінною курсовою стійкістю (або системою динамічної стабілізації). На ньому можна їхати релаксуючи, а можна нестися не озираючись, не дивлячись на те, що мотор не найжвавіший. Однак саме він став найгіднішим та найзбалансованішим авто. Переможець? Звичайно!

 

 
We're here to Help You
x
Text Chat
Start Live Chat

Call us now

+1 416.900.3303 

Request a Call Back

Leave a Suggestion