Mitsubishi Galant, Nissan Maxima та Toyota Camry

Nissan Maxima та Toyota Camry потрапляють в сектор Е європейського ринку легкових автомобілів. Лідерство в цьому класі надійно тримають німецькі шляховики: Mercedes E-класу, BMW 5-ї серії, Audi A6, Opel Omega. І японцям тут доводиться непереливки.

MITSUBISHI GALANT

Клиноподібний силует, від'ємний кут нахилу фальшрадиаторної ґратки, характерні бічні підштамповки... Переплутати Galant з іншим автомобілем неможливо. І ми одностайно поставили б цій автівці вищий бал на конкурсі краси, якби не колеса: вони видаються надто маленькими на тлі величезних колісних арок.

Попрацювали дизайнери і над салоном. А робоче місце водія отримало дійсно спортивну зовнішність. Чудове шкіряне сидіння з великим спектром регулювань відмінно розподіляє навантаження тіла та утримує водія на напружених поворотах. Дуже зручне, обшите шкірою кермо.

Оскільки Galant обладнано найслабшим двигуном з усієї трійки, ми були готові до того, що він програє суперникам в розгінній динаміці. Але на справі все виявилося не зовсім так. Якщо брати низький старт, то Mitsubishi виявляє відмінну спритність та майже на рівних бореться з конкурентами. Особливо тішить жвавий відгук мотору та автоматичної коробки на різке натиснення педалі акселератору. Це споріднює Galant з бібіками, що мають механічні "коробки".

Galant більше за всіх "танцює" на дорозі. Особливо неприємними стали поперечні розгойдування, діагональні коливання та великі вертикальні прискорення на похилих нерівностях. Але на хорошому покритті Galant поводить себе краще за інших.

У звуковому супроводі провідну партію виконує двигун. Його ревіння перекривають аеродинамічні шуми та шелест шин. І все було б нічого, але двигун верещить на неприємних нотах навіть під час плавного розгону. І на тлі конкурентів-тихонь голосистість Галанту стає аж надто нав'язливою.

Нарешті, багажний відсік. Він виявився не найкращої форми: довгий та вузький "пенал", доступ до якого ускладнений великими задніми ліхтарями. Водночас обсяг багажнику вражає - 470 літрів.

NISSAN MAXIMA

Nissan Maxima - це автівка з розряду так званих "всесвітніх" автомобілів: різноманітні моделі створювалися з урахуванням уподобань покупців Японії, Сполучених Штатів та Європи. Здоровенний капот, чималий багажник, великі передній та задній звіси роблять авто візуально ще більше, ніж вона є насправді.

Вражають спектри електрорегулювань передніх сидінь: і водій, і пасажир,  що сидить поруч, відчувають себе більш ніж просторо. Чого не можна сказати про тих, хто сидить позаду. Незважаючи на те, що на рівні плечей Maxima ширше, ніж Galant, сидіти позаду утрьох дуже незручно.

Двигуна майже не чутно - тут Nissan безперечний лідер. А ось для чого потрібен спортивний режим КПП, ми так остаточно і не збагнули: відчутної різниці у роботі коробки в звичайному та спортивному режимах ми не відчули.

Низька чутливість рульового управління, що так незручна на низькій швидкості, дає змогу не напружуючись керувати машиною й у високошвидкісному, "Автобанному" режимі. Як охоче Maxima рухається по прямій, так само неохоче заїжджає в повороти.

Багажник невеличкий. Хоча сам Nissan більший за Mitsubishi, його багажне відділення менше - 440 літрів. Але користуватися ніссанівським багажником зручніше.

TOYOTA CAMRY

З трьох автівок у Camry салон виявився найскромнішим. Таке враження, що це не авто так званого бізнес-класу, а лише збільшена за розмірами Toyota Corolla.

Хороші педалі. Інформативність та оптимальний перебіг дають змогу як точно дозувати подачу "газу", так і розраховувати гальмівний шлях. Найприємніші враження залишилися й від рульового колеса. Дуже сподобалися велюрові передні сидіння, які забезпечують прекрасну фіксацію тіла.

Toyota - найплавніша автівка! Потужність трилітрового двигуна добряче задемпфілірованого електронікою та автоматичною трансмісією. Перемикання передач відбувається плавно, майже непомітно, а найсучасніше "мозкове" забезпечення коробки дозволило відмовитися від додаткових режимів. Якщо ледве-ледве натискати на педаль акселератору, то перемикання на більш високі передачі відбуватиметься при 2000 об/хв. А якщо натискати на підлогу, то двигун розкручуватиметься аж до 6200 об/хв.

Жодного звуку двигуна, жодного шелесту коліс, жодних аеродинамічних шумів не проникає в Camry, і це утворює тим самим збалансований, цілком прийнятний для автомобілів такого класу, шумовий фон.

ЗА НОМЕРОМ - ШИКУЙСЬ!

Mitsubishi Galant сподобався нам перш за все яскравою, стильною зовнішністю, вдалим дизайном салону. У нього менш потужний, ніж у конкурентів, двигун. Проте і його цілком вистачає для динамічної, напористої подорожі. Зрештою, якщо б серед цих седанів з автоматичною трансмісією ми обирали driver's car, то їм би, без сумніву, став Mitsubishi Galant. Основні недоліки - високий рівень шумів та занадто жорстка підвіска.

Nissan Maxima - велика респектабельна машинка, шикарний салон якої сприяє комфортній їзді. Поміж основних гідностей - потужний двигун, який забезпечує неабияку динаміку навіть при повністю завантаженому автомобілі. Енергоємна, в міру жорстка підвіска дає змогу не боятися ям та ковбань українських доріг, але передає кузові сильні вібрації та дошкуляє їздцям великими вертикальними прискореннями, позбавляючи частини очікуваного комфорту.

Toyota Camry -цю машину можна охарактеризувати одним словом - плавність. Тут і плавність реакцій на подачу палива, і напрочуд м'які перемикання автоматичної КПП. Плавні відгуки на поворот керма. І просто чудова плавність ходу - краще нікуди! А ще - гарна маневреність. Загальне враження псує очевидна невідповідність дешевого салону класу авто.

І останнє. При купівлі автомобілів цього класу на чільне місце найчастіше ставляться міркування престижу. А по цьому показникові на перше місце висувається Nissan: він виглядає солідніше та дорожче своїх опонентів.

 
We're here to Help You
x
Text Chat
Start Live Chat

Call us now

+1 416.900.3303 

Request a Call Back

Leave a Suggestion