Cadillac CTS та Hyundai Genesis

Cadillac CTS та Hyundai Genesis:  змішення логотипів

Корейці пишаються національним брендом та не хочуть виводити преміум-лінійку Hyundai в суббренд. Навіть у випадку з Genesis, який розробляли з прицілом на американський ринок.

Cadillac CTS Premium, 2.0 (276 к.с.), 6АТ та Hyundai Genesis Premium, 3.0 (249 к.с.)

Презентували
Задньопривідний Hyundai Genesis другого покоління став першим в історії автомобілем, який став опціонально оснащуватись системою повного приводу HTRAC, яка спроможна відправити на передні колеса до 90% крутного моменту.

Абревіатура CTS значить Compact Touring Sedan, оскільки CTS першого покоління був найменшою моделлю Cadillac. Проте краще прижилося неофіційне розшифрування - Catera Touring Sedan, адже CTS прийшов на зміну Cadillac Catera - злегка модернізованого Opel Omega.

Подивилися
Інтер'єр Hyundai зітканий на європейський манер: суворий та цілком ергономічний. А ось простору в салоні помітно більше, аніж у суперника. Воно й не дивно, з огляду на солідну колісну базу. Genesis вочевидь зорієнтований на їзду з особистим водієм: позаду розташовується управління мультимедійним блоком та положенням переднього пасажирського крісла. Плюс практичний по конфігурації багажник.

CTS приголомшливо красивий зовні та розкішно оформлений всередині. Хоча на тлі великої німецької трійки салон «Кедді» виглядає дещо безглуздо через надлишок хрому та чорних лакових вставок. Інтерфейс мультимедіасистеми виглядає ошатно, але вкрай незручно, як і сенсорне управління кліматом. Багажний відсік непрактичний, запаски немає.

Прокотилися
Genesis важкий - на ходу це відчувається відразу. Хиткий, з недостатньо інформативним рульовим управлінням, ходові повороти не для нього. Та й 3-літровий двигун по-справжньому везе лише після 4000 обертів на хвилину. Щоб вивести його на такий режим, спершу доведеться впоратися з незговірливим посередником - коробкою передач. Натомість для неквапливого зручного пересування містом - в самий раз.

І гальма не викликають жодних претензій. Звукоізоляція непогана, навіть незважаючи на одношарове заскління (у топових версіях вікна двошарові). До речі, штатна навігація може показувати й затори.

Єдине, у чому «корейцеві» поступається Cadillac, - звук мотору. «Турбочетвірка» CTS хоч і везе бадьоріше, звучить, зрозуміло, не як породистий огир, як це робить атмосферний V6. Натомість в іншому CTS просто чудовий: незважаючи на статус, він подарує насолоду від управління й на граничних режимах. При цьому не на шкоду комфорту. Помірковані крени, зрозуміле передбачуване рульове управління, як, зрештою, і робота повнопривідної трансмісії.

Підсумок
Cadillac виглядає цілком по-американськи, а їде досить по-європейському: зрозуміло, а деколи, навіть, й азартно. Hyundai, навпаки, з корми його можна сплутати з BMW або Lexus, а на дорозі він являє собою своєрідний заокеанський седан: комфортний, не надто повороткий, лінькуватий. «Кореєць» практичніше, але душа все одно лежить до Cadillac. Нехай гальмує мультимедіасистема й відволікають сенсорні кнопки, але ж і позитивних емоцій від «Кедді» куди більше!

 
We're here to Help You
x
Text Chat
Start Live Chat

Call us now

+1 416.900.3303 

Request a Call Back

Leave a Suggestion